12.6.2014 Sportovec roku 2014
23.5.2014 Kraj pohár rozhlasu
23.5.2014 Okres pohár rozhlasu
5.5.2014 Oblast malá kopaná 3. ročník
5.5.2014 Oblast vybíjená 5. ročník
5.5.2014 Volejbal smíšených družstev
30.4.2014 Krajské kolo FO
30.4.2014 Malá kopaná 5. ročník
23.4.2014 Skřivánek
23.4.2014 Okresní kolo poznávání živočichů
23.4.2014 Florbal Lubná 2014 - tabulky, foto
15.4.2014 Okresní kolo MO - Z6, Z7, Z8
15.4.2014 Oblast poznávání živočichů
15.4.2014 Coca Cola Cup - 2. kolo
15.4.2014 Dětská scéna
7.4.2014 Okres plavání 1. - 5. ročník
7.4.2014 Okres FO
7.4.2014 Hokejbal proti drogám - okres 8. - 9. ročník; okres 6. - 7. ročník
27.3.2014 Okresní kolo BiO
21.3.2014 Recitace okresní kolo
7.3.2014 Recitace oblastní kolo
7.3.2014 Recitace školní kolo 2. stupeň
5.3.2014 Recitace školní kolo 1. stupeň
27.2.2014 Okres halová kopaná - 8. - 9. ročník
27.2.2014 BiO - školní kolo - kategorie C
24.2.2014 Školní kolo - Pythagoriáda
17.2.2014 Okres AJ
17.2.2014 Okres OČJ
5.2.2014 Oblast florbal 4. - 5. ročník
3.2.2014 Sportovec roku - 1. pololetí
31.1.2014 MO 2014 - okres
31.1.2014 Oblast halovka
31.1.2014 Sportovní lezení - oblast, okres - foto
31.1.2014 Školní kolo olympiády z ČJ
18.12.2013 Okres florbal dívky 6. - 7. ročník
18.12.2013 Okres florbal dívky 8. - 9. ročník
18.12.2013 Okres florbal žáci 8. - 9. ročník
9.12.2013 Oblast florbal 9. ročník
1.12.2013 Dějepisná olympiáda - školní kolo
20.11.2013 Futsal - 1. kolo, výsledková listina
20.11.2013 Oblast florbal chlapci 6. - 7. ročník
20.11.2013 Oblast florbal dívky 6. - 7. ročník
20.11.2013 Okres plavání
23.10.2013 1. kolo Coca cola Cup
23.10.2013 Krajská olympiáda - minifotbal
23.10.2013 Krajská olympiáda - přespolní běh
14.10.2013 Okres - Minifotbal 8. - 9. ročník
14.10.2013 Malá kopaná 8. - 9. ročník
14.10.2013 Malá kopaná 6. - 7. ročník
8. 10. 2013 Okres - přespolní běh
28. 9. 2013 Obvod - přespolní běh
šk. rok 2013/14  
20. 6. 2013 Sportovec roku - výsledky
20. 6. 2013 Republikové finále - III. kategorie (6. a 7. třídy ZŠ) - Hokejbal proti drogám - výsledky
20. 6. 2013 Cyklistické závody - výsledky, momentky
26. 5. 2013 Okresní kolo dopravní soutěž
21. 5. 2013 Krajské finále 6. - 7. tříd v hokejbale proti drogám
21. 5. 2013 Preventan CUP vybíjená děvčata 4,. - 5. tříd 1. místo v krajském kole - momentky
21. 5. 2013 McDonald'sCUP fotbal 1. - 3. tříd - 2. místo v okresním kole - momentky
21. 5. 2013 Pohár rozhlasu - oblastní kolo
4. 5. 2013 Školní kolo ve zpěvu
4. 5. 2013 Okres vybíjená 4. - 5. ročníku
17. 4. 2013 Republikové finále futsal
17. 4. 2013 Okresní kolo Volejbal 3 dívky, Okresní kolo Volejbal 3 otevřené
17. 4. 2013 Florbal 2013 Lubná
26. 3. 2013 Futsal Brno
16. 3. 2013 Okresní kolo recitace
7. 3. 2013 Školní kolo recitace
7. 3. 2013 Futsal 9. ročník
7. 3. 2013 Šplh 1. stupeň
7. 3. 2013 Tři obvodní turnaje ve florbale pro první stupně základních škol
15. 1. 2013 3. kolo školské futsalové ligy - 9. ročník - výsledky, družstvo
13. 1. 2013 Oblastní kolo sportovní lezení - výsledovka, momentky
20. 12. 2012 Okresní kolo florbal dívek 6. - 7. ročník
13. 12. 2012 Okresní kolo plavání
13. 12. 2012 2. kolo školní futsalové ligy - 9. ročník
13. 12. 2012 Oblastní kolo - florbal - 8. - 9. ročník - Skupina A; Skupina B; O umístění
3. 12. 2012 Florbal 6. ročník - dívky
27. 11. 2012 Florbal 6. - 7. ročník
27. 11. 2012 1. kolo školní futsalové ligy - 7. ročník
19. 11. 2012 1. kolo školní futsalové ligy - 9. ročník
7. 11. 2012 Okresní kolo - stolní tenis, momentky
30.10.2012 Malá kopaná 6. - 7. ročník
21. 10. 2012 XI. Krajská olympiáda mládeže - přespolní běh - jednotlivci, celkově
16. 10. 2012 Kvalifikace Coca Cola Cupu
15. 10. 2012 Okresní kolo přespolní běh
4. 10. 2012 Oblastní kolo malé kopané
4. 10. 2012 Oblastní kolo v přespolním běhu
šk. rok 2012/13  
30. 6. 2012 atletická všestrannost - oblast, jednotlivci, okres
30. 6. 2012 pěvecká soutěž
30. 6. 2012 Republika - voleybal
12. 6. 2012 Okresní kolo plavání
12. 6. 2012 X. Krajská olympiáda mládeže - konečné výsledky
9. 6. 2012 Krajské kolo ve volejbalu
20. 5. 2012 X. Krajská olympiáda mládeže - hokejbal proti drogám
16. 5. 2012 Oblast McDonald Cup - 4. - 5. ročník
16. 5. 2012 Volejbal chlapci, dívky 8. - 9. ročník
3. 5. 2012 Okresní kolo "Hokejbal proti drogám"
3. 5. 2012 Okresní kolo vybíjená 4. - 5. ročníku
25. 4. 2012 Výsledky v okr. kolech přírodovědných soutěží
17. 4. 2012 Turnaj ve florbalu - Lubná
17. 4. 2012 Oblastní kolo ve vybíjené 4. - 5. ročníku
8. 4. 2012 Okresní kolo plavání 1. - 5. ročník
8. 4. 2012 Oblastní kolo poznávání živočichů
29. 3. 2012 Oblastní kolo - florbal 4. - 5. ročník
28. 3. 2012 Školní kolo poznávání živočichů
22. 3. 2012 Oblastní kolo v košíkové 8. a 9. ročník
22. 3. 2012 Okresní kolo v recitaci - 1. stupeň, 2. stupeň
5. 3. 2012 Školní kolo ve šplhu - 1. stupeň
24. 2. 2012 Oblast sportovní lezení
19. 1. 2012 Školní kolo - Olympiáda AJ
19. 1. 2012 Krajské finále - futsal 9. ročník
19. 1. 2012 Školní kolo - Olympiáda z D
15. 12. 2011 Školní kolo - Olympiáda z ČJ
6. 12. 2011 Oblastní kolo florbal chlapci 8. - 9. ročník
30. 11. 2011 Oblastní kolo florbal dívky 6. - 7. ročník
30. 11. 2011 Oblastní kolo florbal chlapci 6. - 7. ročník
27. 11. 2011 Okresní kolo v plavání 2011
22. 11. 2011 Pardubické střípky 2011
14. 11. 2011 Okresní kolo - Přírodovědný klokan
25. 10. 2011 X. krajská olympiáda mládeže - přespolní běh - celkové výsledky, jednotlivci
19. 10. 2011 Přírodovědný klokan 2011
29. 9. 2011 Oblastní kolo přespolní běh
šk. rok 2011/12  
27.6.2011 Okresní kolo Atletické všestrannosti žactva prvního stupně
14. 6. 2011 Obvodní kolo Atletické všestrannosti žactva prvního stupně
27. 5. 2011 Krajská výtvarná soutěž
18. 5. 2011 Okres Pohár rozhlasu družstva
13. 5. 2011 Oblast Pohár rozhlasu, výsledky našich žáků
10. 5. 2011 Okres Mc Donald 1. - 3. ročník
9. 5. 2011 Kinderiáda 2011 - naši žáci, celkové výsledky
8. 5. 2011 Oblastní kolo McDonald Cup 4. - 5. ročníku
3. 5. 2011 Školní kolo poznávání přírodnin 3. - 4. ročník
27. 4. 2011 Oblast Mc Donald 1. - 3. ročník
25. 4. 2011 Oblast sportovní gymnastika 2011
25. 4. 2011 Oblast vybíjená 1. - 3. ročník
19. 4. 2011 Oblast vybíjená 4. - 5. ročníku
14. 4. 2011 Celoroční soutěž v dějepisu
12. 4. 2011 Oblastní kolo ve florbalu 3. ročník
9. 4. 2011 Okresní kolo v plavání
9. 4. 2011 Školní kolo ve zpěvu
5. 4. 2011 Oblastní kolo poznávání živočichů 2010/2011
20. 3. 2011 Klokan 2011
20. 3. 2011 Okresní kolo v recitaci 2011
4. 3. 2011 Oblastní kolo v recitaci 2011
23. 2. 2011 Okresní kolo v trojkové odbíjené 6. - 7. ročník
16. 2. 2011 Školní kolo Pythagoriády
16. 2. 2011 MO okresní kolo 5. ročník
8. 2. 2011 Obvodní kolo florbal 4. - 5. ročník
5. 1. 2011 Obvodní kolo ve stolním tenise 2011
30. 11. 2010 Oblastní kolo ve florbalu dívek 6. - 7. ročník
24. 11. 2010 Okresní kolo v plavání družstev a jednotlivců
24. 11. 2010 Oblastní kolo ve florbalu žáků 7. ročníku
22. 10. 2010 Stolní tenis - družstva
20. 10. 2010 Školní kolo  přírodovědný klokan 2010
14. 10. 2010 Krajské kolo přespolního běhu
6. 10. 2010 Okresní kolo přespolní běh jednotlivci, družstva
4. 10. 2010 Oblast malá kopaná 8. - 9. ročníku
29. 9. 2010 Obvodní kolo přespolního běhu
22. 9. 2010 Oblast malá kopaná 6. - 7. ročníku
šk. rok 2010/11  
8. 6. 2010 Oblastní kolo v atletické všestrannosti 2010
27. 5. 2010 Oblastní kolo poznávání přírodnin 3. - 4. ročník 2010
26. 5. 2010 Okresní kolo ve volejbale 8. - 9. ročníku
17. 5. 2010 Oblastní kolo Pohár rozhlasu 2010
16. 5. 2010 Oblastní kolo poznávání rostlin 2010
16. 5. 2010 Školní kolo poznávání přírodnin 3. - 4. ročník
6. 5. 2010 Okresní kolo v hokejbalu 2010 ("Hokejbal proti drogám")
4. 5. 2010 Okresní kolo Pythagoriády 2010
30. 4. 2010 Oblastní kolo McDonalds Cup 4. - 5. ročník
29. 4. 2010 Oblastní kolo pěvecké soutěže Skřivánek 2010
22. 4. 2010 Kinderiáda 2010
22. 4. 2010 Okresní kolo MO - Z6, Z7, Z8
22. 4. 2010 Oblastní kolo McDonalds Cup 1. - 3. ročník
18. 4. 2010 Okresní kolo v plavání 1. - 5. ročník
15. 4. 2010 Oblastní kolo ve volejbalu smíšených družstev 6. - 7. tříd
6. 4. 2010 Oblastní kolo poznávání živočichů 2010
2. 4. 2010 Školní kolo soutěže ve zpěvu 2010
19. 3. 2010 Školní kolo - matematická soutěž KLOKAN 2010
11. 3. 2010 Oblastní kolo vybíjená ch+d 1. - 3. tříd
10. 3. 2010 Krajské kolo olympiády z AJ
4. 3. 2010 Školní kolo BiO
4. 3. 2010 Okresní kolo olympiády z AJ
27. 2. 2010 Oblastní kolo v recitaci
4. 2. 2010 Pythagoriáda školní kolo - 6. ročník, 7. ročník
4. 2. 2010 Oblastní kolo halová kopaná 6. - 7. ročníku
1. 2. 2010 Okresní kolo matematické olympiády
1. 2. 2010 Okresní kolo dějepisné olympiády
13. 1. 2010 Oblastní kolo ve florbalu 1. - 3. ročník 2010
7. 1. 2010 Chemická soutěž 2010 - výsledovka, foto
6. 1. 2010 Oblastní kolo stolní tenis 2010
18. 12. 2009 Florbal okres žáci 8. - 9. ročník
18. 12. 2009 Oblastní kolo chlapci 6. - 7. r. ORION FLORBAL CUP 2009/2010
11. 12. 2009 Oblastní kolo dívky 6. - 7. r. ORION FLORBAL CUP 2009/2010
10. 12. 2009 Oblastní kolo dívky 8. - 9. r. ORION FLORBAL CUP 2009/2010
9. 12. 2009 Oblastní kolo chlapci 8. - 9. r. ORION FLORBAL CUP 2009/2010
9. 12. 2009 Školní kolo olympiády z ČJ
3. 12. 2009 VIII. KO - plavání, celkové výsledky, momentka
2. 12. 2009 Okresní kolo "Přírodovědný klokan"
1. 12. 2009 Školní kolo - olympiáda v D
12. 11. 2009 Oblastní kolo ve florbalu dívek 4. - 5. tříd
12. 11. 2009 Přírodovědný klokan 2009
26. 10. 2009 Oblastní kolo - stolní tenis družstev - 2009
20. 10. 2009 Krajská olympiáda v přespolním běhu - družstva, jednotlivci
14. 10. 2009 Okresní kolo v minikopané 8. - 9. ročníku
9. 10. 2009 Okresní kolo v přespolním běhu 2009
5. 10. 2009 Oblastní kolo v minikopané 6. - 7. ročníku
1. 10. 2009 Oblastní kolo v přespolním běhu 2009
25. 9. 2009 Oblastní kolo v minikopané 8. - 9. ročníku
23. 9. 2009 Oblastní kolo Zátopkovy štafety 2009
šk. rok 2009/10  
22. 6. 2009 Mistrovství ČR ve volejbale 2009 - výsledky, foto
17. 6. 2009 Školní dějepisná soutěž 2009
4. 6. 2009 Oblastní kolo - atletická všestrannost 3. - 5. ročník 2009
31. 5. 2009 Okresní kolo - volejbal smíšená družstva 6. - 7. ročník 2009
25. 5. 2009 Okresní kolo - atletický čtyřboj 2009
24. 5. 2009 Oblastní kolo - volejbal smíšená družstva 6. - 7. ročník 2009
22. 5. 2009 Oblastní kolo - Právo pro každý den 2009
21. 5. 2009 Oblastní kolo - poznávání přírodnin 3. - 4. ročník 2009
19. 5. 2009 Okresní kolo - volejbal 8. - 9. ročníku 2009
17. 5. 2009 Klokan 2009 - okres Svitavy
17. 5. 2009 Poličský skřivánek 2009
14. 5. 2009 Oblastní kolo - poznávání rostlin 2009
12. 5. 2009 Oblastní kolo - Pohár rozhlasu 2009
12. 5. 2009 Okresní kolo - vybíjené ch + d - 4. - 5. ročník 2009
8. 5. 2009 Oblastní kolo ch + d 8. - 9. ročníku ve volejbale
8. 5. 2009 VII. krajská olympiáda mládeže Pardubického kraje
6. 5. 2009 Oblastní kolo McDonald Cup 2009 4. - 5. ročník
2. 5. 2009 Krajské kolo "Hokejbal proti drogám 2009"
2. 5. 2009 Gymnastika 2009
28. 4. 2009 Oblastní kolo McDonald Cup 2009 1. - 3. ročník
26. 4. 2009 Krajské kolo "Dětská scéna" 2009
22. 4. 2009 Okresní kolo MO 2009
16. 4. 2009 Souhrnné výsledky sportovních soutěží
16. 4. 2009 Oblastní kolo - florbal žáků 4. - 5. ročníku
2. 4. 2009 Oblastní kolo - poznávání živočichů 2009
26. 3. 2009 Oblastní kolo vybíjené chlapců a dívek 1. - 3. ročník
21. 3. 2009 Krajské kolo AJ 2009
21. 3. 2009 Školní kolo - matematická soutěž KLOKAN 2009
18. 3. 2009 Oblastní kolo - florbal žáci 6. - 7. ročník
14. 3. 2009 Oblastní kolo - košíková chlapci 8. - 9. ročník
14. 3. 2009 Okresní kolo recitace 2009
5. 3. 2009 Školní kolo MO 5. ročník
5. 3. 2009 Oblastní kolo - košíková dívek
5. 3. 2009 Okresní kolo - sportovní lezení 2009
28. 2. 2009 Oblastní kolo - recitace 2009
17. 1. 2009 Oblastní kolo ve stolním tenise - jednotlivci
9. 12. 2008 Oblastní kolo ve florbalu kluci
3. 12. 2008 Oblastní kolo ve florbalu dívky
28. 11. 2008 Okresní kolo plavání
12. 10. 2008 Okresní kolo - přespolní běh
8. 10. 2008 Oblastní kolo - přespolní běh
2. 10. 2008 Přírodovědný klokan
25. 9. 2008 Malá kopaná 8. - 9. tříd
24. 9. 2008 Malá kopaná 6. - 7. tříd
šk. rok 2008/09  
3. 6. 2008 Školní dějepisná soutěž 2007/2008
22. 5. 2008 Oblastní kolo ve volejbalu smíšených družstev 6. - 7. tříd
22. 5. 2008 Pohár rozhlasu 2008
30. 4. 2008 Oblastní kolo ve volejbalu chlapců a dívek 8. - 9. ročníků
30. 4. 2008 Poličský skřivánek 2008
28. 4. 2008 Matematická soutěž KLOKAN 2008
24. 4. 2008 Jarní soutěž v gymnastice 2008
24. 4. 2008 Krajské kolo ZO 2008
17. 4. 2008 Okresní kolo MO 2008 - Z6, Z7, Z8
15. 4. 2008 Oblastní kolo ve florbalu 4. - 5. tříd 2008
10. 4. 2008 Okresní kolo poznávání živočichů 2008
9. 4. 2008 Školní kolo BiO - 6. - 7. třída
9. 4. 2008 Krajské kolo MO Z9 2008
9. 4. 2008 Okresní kolo FO 2008
3. 4. 2008 Oblastní kolo poznávání živočichů 2008
2. 4. 2008 Okresní kolo Zeměpisné olympïády 2008
20. 3. 2008 Oblastní kolo vybíjená chlapci a dívky 4. - 5. tříd
19. 3. 2008 Okresní kolo RECITACE 2008
10. 3. 2008 Oblastní kolo RECITACE - 2008
4. 3. 2008 Okresní kolo Chemické olympiády 2008
4. 3. 2008 Školní kolo Biologické olympiády 2008
29. 2. 2008 Oblastní kolo - košíková dívek 6. - 9. tříd
27. 2. 2008 Školní kolo ZEMĚPISNÉ olympiády 2008
26. 2. 2008 Školní kolo PYTHAGORIÁDY 2008
22. 2. 2008 Oblastní kolo ve vybíjené žáků a dívek 1. - 3. tříd
21. 2. 2008 Recitace 2. stupeň
19. 2. 2008 Okresní kolo ve sportovním lezení 2008
19. 2. 2008 Recitace 1. stupeň
7. 2. 2008 Oblastní kolo v halové kopané 6. - 7. tříd
29. 1. 2008 Oblastní kolo v lezení na umělé stěně
28. 1. 2008 Okresní kolo MO Z9
9. 1. 2008 Školní kolo - olympiáda z NJ
8. 1. 2008 Školní kolo - olympiáda z D
7. 1. 2008 Školní kolo - olympiáda z ČJ
19. 12. 2007 Oblastní kolo ve florbalu dívek 4. - 5. ročník
29. 10. 2007 Krajské kolo v přespolním běhu
22. 10. 2007 Okresní kolo v přespolním běhu
26. 9. 2007 Malá kopaná 8. - 9. tříd
23. 9. 2007 Malá kopaná 6. - 7. tříd
21. 9. 2007 Zátopkova štafeta
18. 9. 2007 Zátopkova pětka
šk. rok 2007/08  
18. 6. 2007 V. krajská olympiáda 2007
8. 6. 2007 oblastní kolo atletická všestrannost 2. - 5. tříd 2007
31. 5. 2007 oblastní kolo poznávání rostlin 2007
31. 5. 2007 okresní kolo ve vybíjené 4. - 5. tříd 2007
26. 5. 2007 oblastní kolo ve vybíjené 4. - 5. tříd 2007
26. 5. 2007 školní turnaj Poličska v softballu 2007
26. 5. 2007 okresní kolo Mc Donalds Cupu 1. - 3. tříd 2007
23. 5. 2007 biologické soutěže 2007
23. 5. 2007 oblastní kolo - volejbal - smíšené družstva 6. - 7. tříd 2007
17. 5. 2007

oblastního kola 38. ROČNÍKU POHÁRU ROZHLASU V ATLETICE ŽACTVA

16. 5. 2007 Mc Donald Cup žáků 4. - 5. tříd - okresní kolo 2007
11. 5. 2007 Mc Donald Cup žáků 1. - 3. tříd 2007
11. 5. 2007 oblastní kolo poznávání živočichů 2007
9. 5. 2007 školní kolo poznávání živočichů 2007
6. 5. 2007 okresní kolo plavání žáků 1. - 5. tříd 2007
2. 5. 2007 Mc Donald Cup žáků 4. - 5. tříd 2007
24. 4. 2007 gymnastika žáků a žákyň - celkové, jednotlivci
19. 4. 2007 krajské kolo Zeměpisné olympiády
18. 4. 2007 okresní kolo Fyzikální olympiáda kategorie E + F
18. 4. 2007 okresní kolo Matematická olympiáda kategorie Z6
18. 4. 2007 okresní kolo Matematická olympiáda kategorie Z7
18. 4. 2007 okresní kolo Matematická olympiáda kategorie Z8
10. 4. 2007 krajské kolo Matematická olympiáda kategorie Z9
29. 3. 2007 okresní kolo Zeměpisná olympiáda
22. 3. 2007 Okresní kolo košíková dívky
22. 3. 2007 Oblastní kolo košíková chlapci
20. 3. 2007 Oblastní kolo košíková dívek
7. 3. 2007 Krajské kolo konverzační soutěžě v NJ
7. 3. 2007 Oblastní kolo - volejbal 8. a 9. tříd
27. 9. 2006 Oblastní kolo softballu žáků
11. 9. 2006 Mistrovství ČR kadetů v softballu
šk. rok 2006/07  
15. 6. 2006 Atletická všestrannost 2006
12. 6. 2006 2. kolo Východočeské softballové ligy kadetů
9. 6. 2006 Pohár rozhlasu
9. 6. 2006 Atletický čtyřboj
9. 6. 2006 IV. krajská sportovní olympiáda 2006
31. 5. 2006 Poznávání rostlin 2006
16. 5. 2006 Poličský skřivan 2006 - soutěž ve zpěvu
16. 5. 2006 okresní kolo zeměpisné olympiády
 4. 5. 2006 matematická a fyzikální olympiáda
šk. rok 2005/06